Spotkanie z własnym ja – Maria Wysocki

with Brak komentarzy

24 - 26 marca 2023

- od piątku 24 marca
rozpoczęcie o 16:00

- do niedzieli 26 marca
zakończenie po obiedzie ok. godz. 15:00

kto prowadzi?

Maria Małgorzata Wysocki

oraz Elżbieta Kłapsa

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

Weekendowe warsztaty autorskie - Spotkanie z własnym ja - Maria Małgorzata Wysocki

Prowadzące: Maria Małgorzata Wysocki oraz Elżbieta Kłapsa zapraszają na po raz pierwszy organizowane w Polsce warsztaty autorskie - „Spotkanie z własnym ja".

Na warsztatach w atmosferze wyciszenia i kreatywnej pracy nad sobą, w pełnej koncentracji stworzone będą warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji i stanów świadomości i podświadomości, które mogłyby im pomóc przetransformować własne blokady życiowe. Jednym z głównych celów tych zajęć jest nawiązanie głębokiego kontaktu z własnym wnętrzem i odkrywanie tego, co dla nas najistotniejsze. Jest to rozwój poprzez zwijanie swojego odczuwania i postrzegania do wnętrza siebie.

Każdy człowiek posiada swoją własną wibrację, która jest jego „imieniem" oraz własną boską świadomość. Jednak poprzez wpływy z zewnątrz, bagaż nabyty od rodziców i środowiska, blokady emocjonalne zapominamy kim jesteśmy.

Podczas warsztatów będziemy poznawać siebie, naszą misję w życiu i kim naprawdę jesteśmy. Poprzez bardzo głębokie medytacje i specjalne ćwiczenia będziemy odkrywać i uwalniać blokady zaburzające naszą percepcję prawdziwego widzenia. Poznamy stan koherencji serca, dzięki któremu będziemy mieli okazję wejść w stan relaksu ciała, serca i umysłu.

Będziemy również słuchać dźwięku mis tybetańskich a autentyczny ruch i taniec oraz wspólne palenie Agnihotry pomogą nam w procesach oczyszczania.

Szczegółowy program jest w przygotowaniu.

DODATKOWO

  • dla chętnych proponujemy dodatkowo płatne indywidualne sesji uwalniające (1h) z Marią i Elżbietą.
    Praca energetyczna Marii bedzie wspierana przez Elżbietę Klapsa, ktora pracuje metoda Kod emocji.
  • oraz masaże z Anną Stawińską

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ
Odkrywanie i usuwanie uwięzionych emocji może skutkować imponującym uwolnieniem emocjonalnym i ulgą. Możesz uzdrowić także swoje problemy fizyczne, uleczyć negatywne relacje, dotrzeć do ich przyczyn, uwolnić się od blokad spowodowanych traumatycznymi przeżyciami.

Kwestie organizacyjne

odpłatność

1200 zł

w cenie:

  • warsztaty
  • pobyt - 2 noclegi i pełne przepyszne wegetariańskie wyżywienie.
    Śniadanie w tym danie na ciepło, obiad z deserem, kolacja z daniem na ciepło oraz serwis kawowy, herbata i woda w ciągu dnia do dyspozycji

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zdecydowane potwierdzenie udziału w warsztatach i wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 400 zł.

Po zgłoszeniu na warsztaty otrzymacie maila z numerem konta.

Reszta płatna na miejscu tylko gotówką.

Dojazd we własnym zakresie (możliwość transportu z Berlina).

informacje i zgłoszenie udziału

Elżbieta +49 163 760 8335

elbuchhalter@aol.com

 

 

Dziękujemy Ajna Hłasko za udostępnienie pięknego obrazu.

Zobacz nas i polub!