NeuroGrafika i malowanie intuicyjne

with Brak komentarzy

NeuroGrafika i malowanie_intuicyjne relaks kreacja Katarzyna Owsianna

1 - 3 marca 2024

- od piątku 1 marca
rozpoczęcie o 17:45

- do niedzieli 3 marca
zakończenie po obiedzie ok. godz. 15:15

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

NeuroGrafika i malowanie intuicyjne - relaks i kreacja

Jak zaprasza Kasia, prowadząca warsztaty:

"Chcesz odpocząć, a jednocześnie podziałać twórczymi metodami dla polepszenia jakości życia? Ten warsztat jest dla Ciebie!

  • polepszenie uważności i lepsze poznanie siebie (AKCEPTACJA)
  • miło spędzony czas w życzliwym towarzystwie (WSPARCIE I RELAKS)
  • skuteczne narzędzia do poprawy komfortu swojego życia
  • pyszne jedzenie
  • moc wszechobecnej Natury i olejków aromaterapeutycznych
  • kojące działanie dźwięków (SAMOPOZNANIE, ODRPĘŻENIE i RADOŚĆ)

Tego właśnie doświadczysz podczas marcowych warsztatów, podczas których będziemy jednocześnie relaksować się i kreować swoją rzeczywistość korzystając z dwóch skutecznych narzędzi jakimi są: NEUROGRAFIKA i MALOWANIE INTUICYJNE.

W tym procesie wspierać nas będzie moc naturalnych olejków o działaniu terapeutycznym oraz relaksacyjne dźwięki mis i gongów, na których zagra dla nas Ewa Bruss-Kwiatkowska z GRAMIS.

 

Czym jest NeuroGrafika?

NeuroGrafika jest potwierdzonym naukowo, skutecznym narzędziem do pracy ze świadomością i podświadomością w celu rozwiązywania problemów i osiągania celów.
NeuroGrafika łączy naukowe aspekty psychologii i neurobiologii ze Sztuką i duchowością i jest nazywana najpotężniejszą na świecie psychotechnologią XXI w. do rozwiązywania problemów.

Wszystko jest w Twoich rękach - bo dzięki NeuroGrafice możesz sterować granicami swojej rzeczywistości, samemu ją modelując.
Wystarczy kartka i flamastry - oraz wiedza jak z nich korzystać, aby znosić swoje ograniczenia i modelować w wybranym przez siebie kierunku. Jak to skutecznie robić dowiesz się podczas warsztatów.

 

Oprócz rysowania metodą zaproszę Cię także do świata Twojej Intuicji poprzez malowanie i rysowanie intuicyjne my korzystać min. z kredek, farb i płócien.

Należy zabrać ze sobą ubranie, w którym będziesz czuła się swobodnie podczas malowania i rysowania, żeby móc skupić się w pełni na działaniu i relaksie."

 

Prowadząca warsztat: Katarzyna Owsianna

- Instruktorka NeuroGrafiki, absolwentka poznańskiej Akademii Sztuk Pięknych, a także certyfikowany trener Stylów Myślenia FRIS®.

Na co dzień pomaga innym rozwijać skrzydła pracując metodami pozwalającymi na głębsze odkrywanie siebie, znoszenie swoich wewnętrznych ograniczeń i rozwijanie swojego najwyższego potencjału.

Podczas warsztatów pokazuje jak w subtelny, a jednocześnie skuteczny sposób kontaktować się ze swoim wnętrzem i móc je transformować w wybranym kierunku.

 

Coś Ekstra!

Podczas warsztatów wspierać nas będzie aromaterapia. Używać będziemy odpowiednio dobranych, najczystszych olejków klasy terapeutycznej, których własności pozwolą Ci otworzyć się na swój wewnętrzny głos i usłyszeć go jeszcze wyraźniej.

Wieczorem w "kąpiel w dźwiękach" podczas koncertu relaksacyjnego zabierze nas Ewa Bruss-Kwiatkowska, do której również możesz się zgłosić na indywidualny masaż dźwiękiem mis (szczegóły i zapisy bezpośrednio u Ewy, tel. 604 488 023)

 

Kwestie organizacyjne

odpłatność

950 zł* - do końca stycznia 2024r.

1050 zł od początku lutego 2024 r.

W tym otrzymujesz:
- ciekawy warsztat z doświadczoną prowadzącą
- poznanie skutecznych technik rozwojowo-relaksacyjnych
- relaks w przyjaznej przestrzeni i kameralnej grupie
- pobyt w przepięknie położonym (wśród lasów i pól, blisko jeziora) wypełnionym dobrą energią miejscu od piątkowego popołudnia do niedzieli po obiedzie
- pyszne wegetariańskie jedzonko
- wszystkie niezbędne materiały plastyczne
- koncert relaksacyjny na misy i gong

informacje i zgłoszenie udziału

Katarzyna Owsianna

tel. 69 69 22 200

 owsianna.katarzyna@gmail.com

 Messnger @katarzynaowsianna

Zobacz nas i polub!