Warsztaty Muzykoterapii Holistycznej

with Brak komentarzy

Warsztat Muzkoterapii Holistycznej Holzer 500

22 - 24 marca 2024

- od piątku 22 marca,  godz. 17:00,
do niedzieli 24 marca, godz. 16:00

kto prowadzi?

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

Warsztaty Muzykoterapii Holistycznej z Dr Lubomirem Holzerem z Czech

Ewa Skrzek-Bączkowska z Harmonika - kreacja dźwięku, ruchu i rytmu zaprasza na:

"Wyjątkowe wydarzenie, warsztaty twórcy Muzykoterapii Holistycznej, Dr Lubomira Holzera z Czech.

W trakcie warsztatów będziemy uczyć się jak grać na różnorodnych instrumentach, pracować z dźwiękiem by służył naszemu dobremu samopoczuciu oraz jak uwolnić swój głos, by śpiew dawał radość i odprężenie. Razem przeżyjemy głębokie zanurzenie w świecie duchowym poprzez muzykoterapeutyczne wejście w stan jedności (najgłębszy „relaks”). Zdobyte umiejętności można potem wykorzystywać w pracy z dziećmi, osobami niepełnosprawnymi i wszelkimi innymi grupami w procesie pedagogicznym, terapeutycznym czy rehabilitacyjnym. Mogą one także służyć do własnej pracy nad sobą, nauki samodzielnego relaksu i poprawy kondycji.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych zarówno rozwojem osobistym, jak i osoby pracujące w obszarze terapii, opieki i wychowania. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia podstawowego kursu muzykoterapii holistycznej metodą CMLH Dr Lubomira Holzera.

Wyjątkowa okazja, aby zadbać o siebie i swoich Bliskich.

Stawiamy na najlepszych i uczymy się od źródła!"

Prowadzący:

Dr Lubomir Holzer

Lubomir od 37 lat zajmuje się tworzeniem swojej wyjątkowej metody oraz badaniami naukowymi związanymi z jej wpływem na funkcjonowanie człowieka. Jest muzykoterapeutą, pedagogiem specjalnym, profesjonalnym artystą-muzykiem, wykładowcą akademickim oraz członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Muzykoterapii Holistycznej.

Jego muzykoterapia holistyczna to wyjątkowa metoda pracy z dźwiękiem, której celem jest poprawa poziomu naszego funkcjonowania zarówno w sferze fizycznej, psychicznej, emocjonalnej, a także na poziomie energetycznym.

W metodzie tej używa się tylko muzyki żywej, tworzonej przy użyciu prostych, naturalnych instrumentów etnicznych i archaicznych – bębnów djembe, mis i dzwonków tybetańskich, gongów, drumli, fujar, ustnej harfy, didgeridoo, drobnych instrumentów perkusyjnych. Gra na instrumentach ściśle połączona jest ze śpiewem. Nie jest to śpiew wyuczony i kontrolowany, lecz naturalny, improwizowany, intuicyjny, w tym alikwotowy i gardłowy.

Kwestie organizacyjne

odpłatność

  • 1 220 zł - przy wpłacie zadatku do 29 lutego 2024
  • 1 320 zł - przy wpłacie zadatku od 1 marca 2024

W tym wyżywienie i zakwaterowanie - 570 zł płatne przelewem na konto Domu Pod Lipą, bądź częściowo gotówką na miejscu (częściowo konieczny zadatek).

Płatność za udział w warsztacie 650 zł lub 750 zł (w zależności od daty wpłacenia zadatku) gotówką, na miejscu - w pierwszy dzień warsztatów.

informacje i zgłoszenie udziału

Ewa Skrzek-Bączkowska

tel. 608 370 346

warunki rezerwacji miejsca

Zadatek w wysokości od 300 zł do 570 zł (za wyżywienie i zakwaterowanie) prosimy kierować do dnia 01.03.2024 na konto:

Sylwia Remez, Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo.
nr rach. 85 8367 0000 0021 3862 3000 0001

Wpłata zadatku jest gwarancją rezerwacji miejsca w warsztatach.

Przy wpłacie po 1 marca 2024 odpłatność w warsztatach (jeśli będą wolne miejsca) wzrasta do 750 zł.

Zobacz nas i polub!