Wakacyjny warsztat uważnej jogi

with Brak komentarzy

Warsztat uważnej jogi M. Skórska M. Rabiega

2 - 8 sierpnia 2020

- od niedzieli 2 sierpnia 18:00 - rozpoczęcie kolacją

- do soboty 8 sierpnia 13:00 - zakończenie obiadem

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

kto prowadzi?

Magdalena Rabiega

Magdalena Rabiega warsztaty

Jest certyfikowanym nauczycielem jogi kundalini i jogi nidry. Od 10 lat praktykuje jogę, a od 7 lat aktywnie jej naucza.

Bliskie jest jej fundamentalne zdanie Donny Farhi: „Nieważne, jaką pozycję robisz na macie, ważne, jakim jesteś człowiekiem". Magda mówi: "Swojego człowieczeństwa dotykam więc nie tylko na macie i w medytacji, ale przede wszystkim w codziennym życiu, jego dynamicznej równowadze."

www.wprzestrzeniserca.pl

 

 

Małgorzata Skórska

Małgorzata Skórska joga Iyengara

Certyfikowany nauczyciel jogi w przekazie B. K. S. Iyengara. Praktykuje kilkanaście lat ciągle odkrywając w jodze coś nowego, odkrywczego i zachwycającego. Uczestniczy w wielu warsztatach i kursach doskonalących. Na co dzień prowadzi zajęcia dla grup początkujących i zaawansowanych we wrocławskiej szkole Sambhala. W metodzie Iyengara najbardziej ceni jej precyzję, możliwość działania terapeutycznego na problemy postawy i bóle w ciele, uważność. Uważa, że Joga jest medytacją ciała.

Wakacyjny warsztat UWAŻNEJ JOGI

Las i jezioro w Nowej Silnej są doskonałym miejscem do wyciszenia umysłu, przywrócenia ciekawości i radości z kontaktu z pięknem przyrody. W takim otoczeniu łatwiej nabrać dystansu, posłuchać swojego wewnętrznego głosu i po prostu odpocząć.

Potrzebujemy jednak również świadomego ruchu, który pozwoli nam na zagłębienie się w odczucia własnego ciała. To zapewni odpowiednia dawka jogi serwowana przez Magdę Rabiegę i Małgorzatę Skórską. Są nauczycielkami różnych metod, co wzbogaci praktykę, doznania i wyostrzy uważność. Zapraszamy do wspólnego doświadczania.

Warsztat jest przeznaczony dla praktykujących, którzy chcą pogłębić swoją praktykę poprzez medytację w ruchu metodą Iyengara oraz medytację z dźwiękiem.

Mantry będą służyć jako środek skupiający uwagę, dzięki którym umysł pozostaje jednoupunktowiony i spokojny.  Wibracja mantry często porównywana jest z wibracją osoby potrząsającej Tobą, aby obudzić Cię ze snu. Praktyka z mantrą jest subtelnym i efektywnym sposobem na harmonizowanie naszych umysłów i ciał na podstawowym eterycznym poziomie.

Plan dnia

  •   8:00 - śniadanie
  •   9:00 - medytacja w ruchu, spacer
  • 10:00 - przerwa
  • 10:30 - medytacja w ruchu, praktyka jogi Iyengara
  • 13:00 - obiad
  • 17:00 - medytacja w ruchu, praktyka jogi Iyengara
  • 18:00 - medytacja z mantrą
  • 19:00 - kolacja
  • 21:00 - joga nidra z mantrą OM

Kwestie organizacyjne

odpłatność

1200 zł - udział w warsztacie

+ 750 zł - noclegi, oraz wyżywienie typu slow food - 3 posiłki dziennie

Dieta ma charakter wegetariański (jest wyśmienita i obfita), ewentualne pytania w tej kwestii proszę kierować pod adres:  remez@dompodlipa.pl

informacje i zgłoszenie udziału

warunki rezerwacji miejsca

Trening ma kameralny charakter, zatem prosimy o rezerwację miejsca poprzez wpłatę zaliczki w kwocie 300 zł.

konto: DARY JOGI BANK BGŻBNP 40 1600 1244 0004 0613 1180 2001.

O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz nas i polub!