Wiosenne spotkanie z własnym ja

with Brak komentarzy

Wiosenne spotkanie z własnym Ja Maria Wysocka

8 - 10 marca 2024

- od piątku 8 marca
rozpoczęcie o 17:00

- do niedzieli 10 marca
zakończenie po obiedzie ok. godz. 14:00

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

Wiosenne spotkanie z własnym ja - warsztaty autorskie - Maria Małgorzata Wysocki

Prowadzące: Maria Małgorzata Wysocki oraz Elżbieta Klapsa zapraszają na pierwsze w tym roku warsztaty autorskie - Wiosenne spotkanie z własnym ja - Przebijając się przez skorupę swoich myślokształtów zobacz swoje własne światło - z nowym programem.

Na warsztatach w atmosferze wyciszenia i kreatywnej pracy nad sobą, w pełnej koncentracji stworzone będą warunki do tego, aby uczestnicy byli w stanie sami dotrzeć do ważnych dla nich informacji i stanów świadomości i podświadomości, które mogłyby im pomóc przetransformować własne blokady życiowe. Jednym z głównych celów tych zajęć jest nawiązanie głębokiego kontaktu z własnym wnętrzem i odkrywanie tego, co dla nas najistotniejsze. Jest to rozwój poprzez zwijanie swojego odczuwania i postrzegania do wnętrza siebie.

Każdy człowiek posiada swoją własną wibrację, która jest jego „imieniem" oraz własną boską świadomość. Jednak poprzez wpływy z zewnątrz, bagaż nabyty od rodziców i środowiska, blokady emocjonalne zapominamy kim jesteśmy.

Podczas warsztatów będziemy poznawać siebie, naszą misję w życiu i kim naprawdę jesteśmy. Poprzez bardzo głębokie medytacje i specjalne ćwiczenia będziemy odkrywać i uwalniać blokady zaburzające naszą percepcję prawdziwego widzenia. Poznamy stan koherencji serca, dzięki któremu będziemy mieli okazję wejść w stan relaksu ciała, serca i umysłu.

Będziemy również słuchać dźwięku mis tybetańskich a autentyczny ruch i taniec oraz wspólne palenie Agnihotry pomogą nam w procesach oczyszczania.

Szczegółowy program jest w przygotowaniu.

DODATKOWO

  • masaże z Anną Stawińską
  • masaż dźwiękiem z Marianną - terapeutką dźwiękiem wg metody Petera Hessa®
  • które są świetnym dopełnieniem energetycznej pracy

 

CO MOŻESZ ZYSKAĆ
Odkrywanie i usuwanie uwięzionych emocji może skutkować imponującym uwolnieniem emocjonalnym i ulgą. Możesz uzdrowić także swoje problemy fizyczne, uleczyć negatywne relacje, dotrzeć do ich przyczyn, uwolnić się od blokad spowodowanych traumatycznymi przeżyciami.

Kwestie organizacyjne

odpłatność

1400 zł

w cenie:

  • warsztaty
  • pobyt - 2 noclegi i pełne przepyszne wegetariańskie wyżywienie.
    Śniadanie w tym danie na ciepło, obiad, kolacja z daniem na ciepło oraz serwis kawowy, herbata i woda w ciągu dnia do dyspozycji

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem i ograniczoną liczbą miejsc prosimy o zdecydowane potwierdzenie udziału w warsztatach i wpłatę bezzwrotnej zaliczki w wysokości 480 zł.

Po zgłoszeniu na warsztaty otrzymacie maila z numerem konta.

Reszta płatna na miejscu tylko gotówką.

Dojazd we własnym zakresie (możliwość transportu z Berlina).

informacje i zgłoszenie udziału

Elżbieta +49 163 760 8335

elbuchhalter@aol.com

 

 

Dziękujemy Ajna Hłasko za udostępnienie pięknego obrazu.

Zobacz nas i polub!