Wesołych i świadomych świąt Wielkanocnych!

with Brak komentarzy
Wielkanoc 2018

 

 

 

Święta – tak oczywiste i powszechne, a tak różne w odbiorze.
Od uczucia radości za spokój i czas z spędzony z rodziną po niechęć z myślą o licznych przygotowaniach, gotowaniu i porządkach do zrobienia.

My jesteśmy z tych zadowolonych i radujących się: wspólnymi wypiekami, porządkami, dobrym jedzonkiem, hałasującą rodzinką. Nawet nieporozumieniem jednym czy drugim, dzięki któremu czujemy, że jesteśmy … jesteśmy razem.

Jako, że jest to czas ŚWIĘTOWANIA to i Wam na Wielkanoc tego życzymy – świętujcie te dni!  Abyście potrafili cieszyć się z najmniejszych drobiazgów i powstałych wspólnie chwil.
Za to, że po prostu są.

Życzymy abyście potrafili na chwilę się „zatrzymać” i dostrzec te małe, nieoczywiste, zapomniane, piękne drobne: gesty, słowa, sytuacje, momenty, ludzi.

Na święta nie może również zabraknąć strawy dla ciała, zatem: skosztujcie sernika, mazurka, makowca i różnej maści babek – bez wyrzutów sumienia!

Zmoczcie się wodą i koniecznie zmoczcie innych w poniedziałkowej rozpuście, odbierzecie zajączkowe prezenty, śmiejcie się więcej niż myślicie, że wypada, i po prostu BĄDŹCIE w te święta – przede wszystkim bądźcie sobą.

 

Wesołych i świadomych świąt Wielkanocnych
życzą Sylwia i Marcin z Domu pod Lipą

Zobacz nas i polub!