Obóz sportowy „Siła Spokoju”

with Brak komentarzy

Siła spokoju obóz sportowy Obecność II

14 - 21 listopada 2021

- od niedzieli 14 listopada przyjazd 18:00 - 19:00

do niedzieli 21 listopada, wyjazd do 11:00

Dom pod Lipą

Ośrodek Rozwoju Osobistego

Silna Nowa 4, 64-361 Miedzichowo

Obóz sportowy „Siła Spokoju - Obecność"

Na obozie trener Paweł za pomocą boksu uwolni w każdym z Was ten pierwotny instynkt, aby łatwiej było walczyć z przeszkodami w życiu i niepewnością siebie.
Walka na pięści jest inteligentnym sportem, jednym z najstarszych na planecie (tzw. szybkie szachy) który spełnia fundamentalną potrzebę człowieka – potrzeba bezpieczeństwa, a także:

  • zwiększa siłę
  • dodaje pewności siebie
  • wzmacnia kondycje i wytrzymałość
  • poprawia balans
  • zwiększa determinacje
  • dodaje odwagi

Życie w mieście w naszych czasach wymaga intensywnego tempa. Codziennie na nasze plecy spada dużo obowiązków, które sprawiają, że nie zostaje czasu i sił dla siebie. Kiedy ostatni raz oddychałeś świadomie? Jak często poświęcasz czas na trening uważności?

Podczas wspólnych sesji jogi Ola nauczy Was jak się zatrzymać, zrobić przerwę w ciągłym pędzie, zapoznać się z własnym oddechem, biciem serca, zaprzyjaźnić się ze swoimi myślami i w odpowiedni sposób je ukierunkować, aby po powrocie z obozu pomagały nam, a nie sabotowały działań.

Przyszła chwila żeby zastanowić się co osobiście dla Ciebie znaczy Balans i Harmonia. Joga jest idealnym połączeniem dla zrównoważenia dynamicznego sportu jak również zdrowia psychicznego.

Co będzie?

Obóz „Siła Spokoju” ma za cel:

W ciągu tygodnia powrócić do podstaw życia, zresetować swoje ukorzenione schematy i wrócić lepszą wersją samego siebie z kieszeniami pełnymi nowych zdrowych nawyków.

Czeka na Ciebie:
- Joga
- Boks
- Medytacja
- Morsowanie
- Życie na łonie natury

Wprowadzenie w życie świadomych nawyków (nawodnienie ogranizmu, dotlenienie się, dyscyplina odżywiania, praktyka wdzięczności i obecności).

Dla kogo jest ten obóz?

Dla każdego - nie ma znaczenia, czy już trenowałeś/aś boks i jogę, czy dopiero zaczynasz. Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało i umysł – oto jest okazja. Zaopatrz się w rękawicę, matę i do zobaczenia 14 Listopada...

Kwestie organizacyjne

odpłatność

2200 zł za 7 dni.
w tym 800 zł zaliczki do 30 Października.

Dojazd we własnym zakresie.
Liczba miejsc na Obozie jest ograniczona.

informacje i zgłoszenie udziału

Zobacz nas i polub!