Artykuły

Harmonijne branie i dawanie w związkach

Zwiazki Milosci harmonia

 Harmonijne branie i dawanie w związkach miłości

prowadzenie

Natalia Kuraszyńska & Przemysław Dobak  

12 - 17 września 2017

 Serdecznie zapraszamy Cię na warsztaty, których przedmiotem jest takie branie i dawanie by pozostając w zgodzie ze sobą budować i rozwijać trwałe, harmonijne związki uczuciowe.

Jakiś czas temu, nie potrafiłam przyjąć drobnego upominku, prostego komplementu jako czegoś naturalnego w relacji bliskich sobie osób. Od razu zastanawiałam się, jak się odwdzięczyć, czy mi się to należy, jakie były intencje dającego, czego za to oczekuje itp., itd. Nie potrafiłam tego po prostu przyjąć z radością. Zamiast przyjemności odczuwałam lęk i przymus, często potem próbowałam dla wyrównania dać więcej niż mogłam i chciałam, co było bardzo męczące i frustrujące.

Może wydaje Ci się to znajome?

A może szukasz odpowiedzi na inne pytania np.:

  • Czy branie bez poczucia winy i dawanie bez lęku przed stratą jest w ogóle możliwe?
  • Czy można budować trwałe związki miłości bez lęku i jak to robić?
  • Co zrobić, by zrealizować pragnienie trwałego, silnego, pełnego spełnienia związku miłości i pozostać w zgodzie ze sobą?

 

Korzystając z wieloletniego doświadczenia i wiedzy będziemy na naszych warsztatach szukać odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących wszystkich naszych uczuciowych relacji, także z rodziną czy przyjaciółmi.

Poprzez pracę z ciałem zagłębisz się w swoja rzeczywistość by doświadczyć tego, gdzie jesteś, co cię trzyma i blokuje, czego naprawdę pragniesz a co jest tylko twoja iluzją. Gdzie tkwi sedno Twoich problemów ze związkami, a tym samym z samym sobą. Tylko przez autentyczne dotarcie do samego siebie możemy odnaleźć wewnętrzna siłę by w pełni czerpać radość z dawania bez oczekiwań, lęków i obaw.

Wiodącą metodą naszej pracy będzie Reiki i Ustawienia Rodzinne. Wszystko to pogłębione o elementy szamańskie, oczyszczanie energetyczne, Tantrę, techniki oddechowe, żywy kontakt z naturą i wiele innych.

Warsztaty odbędą się w prowadzonym przez zaprzyjaźniona rodzinę malowniczym Ośrodku Rozwoju Osobistego w Silnej Nowej (Miedzichowo) (więcej informacji: http://www.dompodlipa.pl/).

Prowadzenie:

Natalia Kuraszyńska praktykuje Reiki od 2009. Obecnie jest mistrzem i nauczycielem Reiki. Od ponad roku prowadzi spotkania Reiki Circle w Kopenhadze. W czasie tych spotkań uczestnicy mają możliwość doświadczyć dawania i przyjmowania Reiki w sesjach grupowych. Co więcej, od ponad pięciu lat aktywnie uczestniczy w warsztatach Ustawień Systemowych prowadzonych przez Przemysława Dobaka, a od dwóch lat organizuje warsztaty ustawieniowe w Kopenhadze oraz inne kilkudniowe warsztaty wyjazdowe. Na co dzień fascynuje ją praca z ciałem, którą rozwija w czasie regularnych warsztatów oraz zagranicznych wyjazdów doszkalających (5 rytmów, tantra, szamanizm, joga, taniec nowoczesny). https://www.acebook.com/reikicopenhagen/

 

Przemysław Dobak - jest mistrzem i nauczycielem Reiki oraz bioenergoterapeutą. Ukończył kurs SRT oraz seminarium dla prowadzących ustawienia systemowe według Berta Hellingera u Andrei Drohli w Berlinie. Od ponad 10 lat pomaga swoim klientom, ich rodzinom, firmom oraz organizacjom w uzdrawianiu siebie samych, ich związków oraz skutków zdarzeń i sytuacji, tak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Spotkania z klientami odbywają się w Berlinie, Kopenhadze i Poznaniu. Przemek organizuje też warsztaty wyjazdowe w Polsce i za granicą.
* https://www.facebook.com/przemekdobak/?fref=ts
* http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/ustawienia-hellingera-zapraszamy-duchy-ludzi,106958.html
* http://www.przemekdobak.pl/

 

Miejsce: Dom pod Lipą, Silna Nowa 4

Kwestie organizacyjne:

Zaczynamy wczesną kolacją we wtorek 12 września, kończymy obiadem w niedzielę 17 września. W ciągu dnia będziemy pracować około 8 godzin w grupie i indywidualnie, z przerwami na posiłki i odpoczynek. W zależności od pogody i specyfiki zajęć, odbędą się one na sali lub w terenie.

Koszt:

1 500 zł - cena obejmuje warsztaty, pobyt oraz wyżywienie (3 wegetariańskie posiłki dziennie).
Rezerwacja miejsca następuje poprzez zgłoszenie e-mailem lub telefoniczne oraz wpłacenie zaliczki w wysokości 200zł na konto organizatora najpóźniej do 1 września. Wpłaty pozostałej kwoty należności należy dokonać przelewem lub w gotówce najpóźniej w dniu przyjazdu.

Zapisy i dodatkowe informacje:

Natalia Kuraszyńska, +45 502 998 21, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 Zapraszamy!

 

Kontakt

Sylwia i Marcin Remez
Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo

Tel: 692 114 617
(61) 441 91 13

Na numer stacjonarny prosimy dzwonić kilkakrotnie, mimo komunikatu ,,abonent czasowo niedostępny" - na ogół za drugim, trzecim razem następuje połączenie.


adres e-mail:
remez@dompodlipa.pl
dompodlipa@wp.pl

Zadatki proszę kierować:
GBS Międzyrzecz
nr rach. 85 8367 0000 0021 3862 3000 0001

ZAPRASZAMY!

Newsletter

Kontakt

Sylwia i Marcin Remez 
Silna Nowa 4 
64-361 Miedzichowo

tel: 692 114 617
tel: (61) 441 91 13

adres e-mail: remez@dompodlipa.pl
adres e-mail: dompodlipa@wp.pl

Facebook

Joomla templates by Joomlashine