Dom pod Lipą

GENEZA: 

Miejsce to położone pośród lasów i pól Pszczewskiego Parku Krajobrazowego. Odkryliśmy je przed dziesięcioma laty i zakochaliśmy się w nim bez pamięci. Ponieważ centrum gospodarstwa stoi pod ogromną lipą nazwaliśmy nasz nowy dom DOMEM POD LIPĄ.

lipa2

Lasy obfitują tutaj w dziką zwierzynę, na niebie można dostrzec czasem orła bielika, usłyszeć klangor żurawi, a na otaczających krystalicznie czystych jeziorach polodowcowych roi się od ptactwa wodnego. 
W promieniu kilkunastu kilometrów jest aż 15 jezior, a do najbliższego jeziora “Chłop” można dojść malowniczym lasem w 15 minut. Rowerem natomiast, nieśpiesznie pedałując przez niespełna godzinę, można odkryć dwa kolejne zbiorniki: “Wędromierz” i “Trzy Tonie”. Każde z nich ma dogodne zejście do wody oraz niewielkie piaszczyste leśne plaże. Okolica słynie z pięknych szlaków turystycznych - tak rowerowych jak i kajakowych. Idąc na spacer można zanurzyć się w lesie, nasycić się wonią łąk, a oko nacieszyć widokiem pól poprzetykanych polnymi drogami i zagajnikami.

"...Silna Nowa - magiczne miejsce, miejsce zapomnienia".... miejsce siły i dobrych początków.

Będąc spragnieni ciszy i spokoju tutaj postanowiliśmy  zamieszkać i założyć rodzinę. Postanowiliśmy również dzielić się tym miejscem. Dlatego zapraszamy Państwa do całorocznego wynajmowania Domu pod Lipą jako osoby indywidualne, rodziny jak i grupy zorganizowane w ramach naszego Ośrodka Rozwoju Osobistego.

Kontakt

Sylwia i Marcin Remez
Silna Nowa 4
64-361 Miedzichowo

Tel: 692 114 617
(61) 441 91 13

Na numer stacjonarny prosimy dzwonić kilkakrotnie, mimo komunikatu ,,abonent czasowo niedostępny" - na ogół za drugim, trzecim razem następuje połączenie.


adres e-mail:
remez@dompodlipa.pl
dompodlipa@wp.pl

Zadatki proszę kierować:
GBS Międzyrzecz
nr rach. 85 8367 0000 0021 3862 3000 0001

ZAPRASZAMY!

Newsletter

Kontakt

Sylwia i Marcin Remez 
Silna Nowa 4 
64-361 Miedzichowo

tel: 692 114 617
tel: (61) 441 91 13

adres e-mail: remez@dompodlipa.pl
adres e-mail: dompodlipa@wp.pl

Facebook

Joomla templates by Joomlashine